Makyol Yaşam'dan Enflasyonla Mücadele indirimine ek yüzde 10 indirim!


Hemen Teslim İmkanı ile İki Farklı Ödeme Planı

Makyol Yaşam'da toplam 464 adet daire yer alıyor. Hemen teslim imkanının sunulduğu projede peşin ödemelerde "yüzde 10 Enflasyonla Topyekun Mücadele indiriminin yanı sıra yüzde 10 ek indirim" ya da "yüzde 0 faiz, yüzde 20 peşinat ve 36 ay vade" fırsatı ile ev sahibi olmak mümkün. 

Kemal Şahismailoğlu: Makyol Yaşam, Konumu ve Sosyal İmkanlarıyla Yüksek Prim Getiriyor

Makyol’un Gayrimenkulden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Şahismailoğlu kampanyayı değerlendirdi. Şahismailoğlu, şunları söyledi; "Sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimi sayesinde inşasını tamamlayarak sahiplerine teslim ettiğimiz ve yaşamın başladığı Makyol Yaşam, konumu ve sosyal olanakları ile sağladığı yüksek prim sayesinde hepimizin yakından tanıdığı markalar tarafından da tercih edilmeye başladı. Yeni bir çekim merkezi olan Makyol Yaşam’ın kamuya açık Makyol Yaşam Parkı’nı da geçtiğimiz aylarda açarak bölgeye ve projeye inancı olan herkese verdiğimiz sözleri yerine getirmiş olduk. Yüzde 95 doluluk oranına sahip Makyol Yaşam’ın sunduğu ayrıcalıklı yaşamın bir parçası olmak isteyenler için çok cazip ve uygun ödeme planları ile ev sahibi yapıyoruz."

Makyol Yaşam, 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor. Projede toplam 464 daire ve 84 ticari ünite bulunuyor.

 

kaynak : https://www.projepedia.com/emlak-haberleri/makyol-yasam-dan-enflasyonla-mucadele-indirimine-ek-yuzde-10-indirim,14920.html